piątek, 10 maja 2013

Wspomnienie majówki

Jak co roku, mąż zorganizował majową niespodziankę, rodzinny wyjazd w nieznane. Piszę w nieznane, bo tylko on jest wtajemniczony gdzie jedziemy i co będziemy robić. Ja co najwyżej mogę się domyślać po drogowskazach :)
Tym razem odwiedziliśmy Rabkę Zdrój, bo było blisko i zdrowo ;) Trochę obawiałam się wyjazdu z trójeczką małych pociech, ale wszystko się udało. Mieszkaliśmy w pensjonacie Cichy Zakątek z doskonałą infrastrukturą dla dzieci. Począwszy od krzesełek do karmienia (bardzo pomocny przy naszych bliźniakach, których nie da się już utrzymać we względnym spokoju na rękach), przez kącik zabaw w jadalni, gry i zabawy planszowe, do placu zabaw na powietrzu.
Dodatkowo wnętrze pensjonatu ozdabiały stare przedmioty i ręcznie wykonane dodatki. Oto kilka z nich:
Krzyżykowe dzieło

 
Szkoda tylko, że ładna pogoda nie chciała nam potowarzyszyć. Niestety zapowiadanych upałów nie było. Udało się jednak troszkę pospacerować.Pozdrawiam i życzę wspaniałego weekendu!
E.

3 komentarze:

 1. Ja w tym czasie byłam z mężem w Jeleniej Górze , a dokładniej w Jagniątkowie. Było zimno, mokro ale inne krajobrazy się widzi, miły pensjonat i to cieszy. Dobrze,że wybraliście się z dziećmi do Rabki.
  Serdecznie pozdrawiam Waszą Rodzinkę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku 2014 życzy Wanda

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2016!

  OdpowiedzUsuń